van Spengen
28-6-2019 (1)
JAZ-1913-081
Klik voor een vergroting
Hooischuur in het bos

Olieverf op doek, 36 x 49 cm
Gesigneerd rechts onder, 1913
Eigenaar onbekend
VEILINGEN
   Spengen, juni 2019 lot nr. 1011

JAZM Bibliotheek